ROLETY ZEWNĘTRZNE

Natynkowe

Natynkowe

Rodzina rolet adaptacyjnych z aluminium, w skład których wchodzą systemy SK i SKO – P, przeznaczona jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru 3 rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45, półokrągłe w systemie SKP oraz okrągłe w systemach SKO – P.


Podtynkowe

Podtynkowe

Rolety systemu podtynkowego przeznaczone są do zastosowania, przede wszystkim, w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety w systemie SP i SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy, czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice, mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.


Nadstawne

Nadstawne

Rolety w tym systemie można zastosować zarówno w domach nowo powstałych, jak i remontowanych. To system naokienny - puszka montowana jest na ramie okna. Istnieje możliwość zabudowania puszki, dzięki czemu staje się niewidoczna z zewnątrz i wewnątrz. System zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną przy zachowaniu walorów estetycznych. System nie jest odpowiedni dla okien o głębokości zabudowy >70 mm.