PARAPETY

Aluminiowe zewnętrzne

Aluminiowe zewnętrzne

Parapety aluminiowe wykonane są z blachy aluminiowej grubości 1,20 mm, powlekane poliestrem.

Parapety aluminiowe są formowane poprzez gięcie na zimno w maszynach krawędziujących. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością, i odpornością na warunki atmosferyczne. Są estetyczne i trwałe, odporne na wilgoć, chemikalia, są niepalne.

Dobrze zamontowane chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.


Stalowe okleinowe

Stalowe okleinowe

Parapety te wykonane są z blachy stalowej najwyższego gatunku, ocynkowane ogniowo i grubości blachy 0,70 mm, a następnie okleinowane folią dekoracyjną pcv, która doskonale komponuje się ze stolarką okienną. Dodatkowo nowy kształt parapetu nadaje elewacji elegancji oraz ekskluzywny wygląd. Wytrzymałe na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak:

  • promieniowanie UV,
  • wilgoćwilgoć,
  • temperatura.

Stalowe powlekane

Stalowe powlekane

Parapety te wykonane są z blachy stalowej najwyższego gatunku, ocynkowane ogniowo i grubości blachy 0,75 mm następnie malowane proszkowo światowej klasy lakierami poliestrowymi (chroniącymi doskonale blachę przed korozją na długie lata).Dodatkowo oferujemy Naszym klientom zabezpieczenie przed uszkodzeniem podczas transportu i montażu, którym jest folia ochronna (usuwa się ją podczas montowania parapetu).


Komorowe PCV

Komorowe PCV

Parapety wewnętrzne PCV są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki mocnej okleinie, powierzchnia parapetu jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporne na działanie wody, wilgoci, pary wodnej i promieniowaniu UV. Istotną zaletą parapetów PCV jest stabilność profilu pod względem wymiaru i kształtu.


Z konglomeratu kamienia naturalnego

Dostępne długości: od 50cm do 337cm, szerokości: od 20cm do 50cm, grubości: 2cm lub 2,5cm.

Parapety z konglomeratu kamienia naturalnego, spajanego żywicą poliestrową to wygodna i elegancka forma wykończenia Twoich okien. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów gwarantujemy najwyższą jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

G1

G2

G3

G4

G5

G6

G7

G8

G9

G10

G11

G12

G13

G14

G15

G16

BO

NB1

NB2


Z konglomeratu marmurowego

Z konglomeratu marmurowego

Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.

Parapety z konglomeratu są:

  • łatwe w utrzymaniu czystości,
  • trwałe,
  • eleganckie,
  • w różnych barwach i rodzajach uziarnienia ,
  • w dowolnych wymiarach, na życzenie klienta.

Kolorystyka

Aida Nuovo

Beige Marfil

Bianco Carrara

Botticino

Breccia Aurora

Calacatta

Giatto toscana

Ombra

Oriana

Perlato Appia

Polare

Rasotica

Rosa Del Garda

Rosso Asiago

Sole

Venus

Magnolia

Grigio