MOSKITIERY

Moskitiera ramkowa 1
Moskitiera ramkowa 2

Moskitiera ramkowa

Moskitiera służy zabezpieczeniu naszych mieszkań oraz domów, przed insektami, które szczególnie w sezonie letnim potrafią być niezwykle uciążliwe.

Ramkę montuje się za pomocą rygielków zachodzących na uszczelkę okna co sprawia, że zarówno montaż jak i demontaż jest prosty oraz bezinwazyjny.

Profil moskitiery wykonany jest z aluminium ekstrudowanego dzięki temu doskonałe usztywnienie. Drobna grafitowa siatka chroniąca wnętrza naszych domów jest praktycznie niewidoczna i nie zostają na niej żadne zanieczyszczenia.

Dostępne kolory:

  • biały RAL 9016,
  • brąz 8019,
  • renolit złoty dąb.

Natynkowe

Moskitiera rolowana

Nowoczesny rodzaj moskitiery przeznaczony do montowania we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Idealnie sprawdza się w miejscach gdzie konieczna jest możliwość całkowitego odsłonięcia otworu okiennego, czy drzwiowego. Wyposażona jest w prowadnice i mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać czy zwijać siatkę do kasety. Moskitiera rolowana dostępna w wersji rolowanej pionowo lub poziomo tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz. Istnieje również możliwość zamontowania dodatkowego hamulca zwalniającego prędkość zwijania siatki.

Dostępne kolory:

  • biały RAL 9016,

Moskitiera przesuwna

Natynkowe

Moskitiery drzwiowe:

solo

Natynkowe

z własną ramką

Natynkowe